Alsó tagozatos nyílt órák

1.a    november 21. (szerda) 8.00 óra matematika / Farkasné Hajnal Ágnes
                  
1.b    november 21. (szerda) 8.55 óra matematika / Pecsenyi Gizella

1.c    november 21. (szerda) 10.00 óra  magyar / Nemes Gabriella
         november 21. (szerda) 10.55 óra  informatika / Tamásné Szabó Judit         

2.a    november 22. (csütörtök) 8.00 óra  matematika / Halengárné Latyák Ágnes

2.b    november 23. (péntek) 8.00 óra  matematika /  Morváné Juhász Györgyi
         november 23. (péntek) 8.55 óra  környezetismeret /  Rápolthy Zoltán

2.c    november 19. (hétfő) 8.00 óra   magyar / Szeltner Klára
         november 19. (hétfő) 8.55 óra   matematika / Farkas Krisztina

3.a    november 20. (kedd)     

főépület 14-es terem:
- 1. óra   informatika  / Tamás Roland

főépület 4-es terem:                                                                          
- 2. óra   magyar nyelvtan /  Burián Erika
- 3. óra   környezetismeret / Kosztolányi Edit                                                                       

3.b    november 20. (kedd)     

főépület  5-ös terem:
- 1. óra   magyar nyelvtan / Lakos Krisztina            

4.a    november 22. (csütörtök)  

főépület 6-os terem:
- 1. óra  matematika / Papné Gogolák Márta
- 2. óra  magyar / Papné Gogolák Márta
- 4. óra  angol-német / Gánóczy Nóra, Szepesvári Gizella, dr.Bartháné Harsányi Nóra, Schulcz Tamara                                                                             

4.b    november 22. (csütörtök)  főépület 7-es terem:
- 3. óra  magyar nyelvtan / Gogolák Tünde 
- 4. óra  angol-német / Gánóczy Nóra, Szepesvári Gizella, dr.Bartháné Harsányi Nóra, Schulcz Tamara                                                                             

4.c    november 22. (csütörtök)  főépület 2-es terem:
-2. óra / matematika / Dormány Józsefné
-3. óra  / magyar nyelvtan  / Kondics Csilla
-4. óra  angol-német / Gánóczy Nóra, Szepesvári Gizella, dr.Bartháné Harsányi Nóra, Schulcz Tamara